Co to jest rodzaj otworu?

W tym punkcie dostosowują Państwo parametry klamki (lub rozety) tak, by pasowała ona do Waszych drzwi. Prosimy więc, abyście przeczytali Państwo tą instrukcję do końca

Konieczność określenia tego parametru dotyczy tylko tych z Państwa, którzy potrzebują klamek do drzwi z wbudowanym zamkiem, nie zaś tych, którzy posiadają drzwi zamykane tylko „na klamkę” (tzw. drzwi pokojowe). Zamki mogą być zamykane na tradycyjny klucz, klucz typu Yale (tzw. zamki cylindryczne lub wkładki Yale), lub pokrętło WC w drzwiach łazienkowych (klamki i rozety łazienkowe stanowią osobne pozycje w naszym sklepie). Rodzaj otworu należy dopasować do typu zamka. W tym celu należy kliknąć na ikonę przedstawiającą bądź tradycyjną dziurkę od klucza, bądź taką o kształcie zamka cylindrycznego (wkładki Yale).

Jeżeli nie mogą Państwo podać teraz powyższych danych, można skorzystać z opcji „zachowaj koszyk” u dołu strony, a do zakupów powrócić później.

Uwaga! Jeśli chcą Państwo wybrać ten produkt do dwóch lub więcej rodzajów drzwi (rozstawów, rodzajów otworów), to do każdego z tych rodzajów należy wybrać ten produkt od nowa, tj. rozpocząć wybieranie na podstronie jego kategorii lub na stronie głównej.